Taak

Taak annab peale aastatepikkust pausi uue lauljaga esimese kontserdi Barbar Feastil! Taak on bänd, mille muusikaline selgroog on sepistatud traditsionaalse doom-metal’i ja proto-doom’i sügavikes, kuid TAAK loob sellele tuginedes oma äratuntava stiili ammutades inspiratsiooni arvukatest metalmuusika žanritest, mida kaasaegne maailm meie ümber pakub. Tulemuseks on omanäoline põhjamaiselt rusuvat atmosfääri kandev muusika, mis meelitab kuulaja oma minimalistlike meloodiatega tihkesse riffisohu ning – kord loitsuna manades, kord häält kähedaks karjudes – jutustab talle elutervest pessimismist pakatavaid igavikulisi mõistulugusid.

Bändi nimi TAAK võeti kasutusele aastal 2005 kui sai selgeks, et seni nime all Dawn of Gehenna death-doom’i mänginud bänd oli muusikaliselt liikunud edasi ning eestikeelseid laulutekste kasutav bänd vajas uut nime. Sellest ajast saati on TAAK avaldanud viis täispikka stuudioalbumit ning andnud hulganisti kontserte suurtel ja väikestel lavadel nii kodu- kui välismaal.

The first comeback gig of legendary Estonian doom metal band Taak. Coming back to make you morbid after years long hiatus and with a new singer to present. This is worth the wait!

“Eesti sült ja Eesti muda” https://youtu.be/KctO1aZckRI

“Tõetaolu” https://youtu.be/fl71naA2cI0

Kuupäev

juuli 07 2023
Expired!

Kellaaeg

21:00

Lisainfo

Band website

Lava/asukoht

Jõelava
Scroll to Top