LISAINFO

Lisaks elava muusika nautimisele on Barbar Feastil võimalus enda aega mõnusalt sisustada küllaga:

Barbar Feasti lahutamatu osa, kus saad kaupmeestega karastava käraka, parimate roogade, peenete rõivaste ja barbar teab, mille osas veel käed lüüa…

Kohapeal ootavad teid:

  • Kohvitelk Kaffi
  • Kubaano toidukäru
  • Pannkoogi telk Toome köök
  • Thor Steinar riidepood
  • Viikingite küla
  • Bändide merch telgid!

Kui söögi ja alkoholivaba joogi saad kenasti telklasse sisse smuugeldada, siis alkoholi mitte. Endale meelepärase käraka võid osta poe hinnaga TELKLA POEST. Kange käraka, veini ja lahja alkoholi valik, vesi, kerget nosimist – kõike seda seal leidub. Kasvõi kastide viisi. Festivali (telkla välisel) alal on ikka festivali hinnad (ja seal telkla poe kraami tarbimine lubatud ei ole). Telkla pood on avatud iga päev kuni 22:00.

Tipptasemel teenust pakuvad Black Bela Art & Tattoo ja Hairpoint juuksurisalong

Festivali ja jõetelkla alal on kaunis jõgi milles palava ilma korral kümmelda saad!

Vibu, ammu ja kirveloopimine (kõige kõveram käsi võidab)

Väljub Jõelava kõrvalt retkele mööda maalilist jõge. Astu ligi, astu laeva ja AHOI!

Ootame feAstivalile ka pere pisemaid! Sissepääsu juures antakse väiksematele kätte SEIKLUSRAAMAT, mille abil saab osaleda aardejahil, joonistada ja unistada oma bändist. Lisaks aitab meeleolu üleval hoida ENERGIA AVASTUSKESKUS!

Laupäeval, 8.06 kell 15 avastame lastealal koos Energia avastuskeskuse legendaarse leiutaja Aare Baumeri eestikeelse etenduse käigus, kuidas meid ümbritsev maailm tegelikult toimib. Igapäevaste materjalide ja esemete abil tehtavad katsed pakuvad avastamisrõõmu nii väikestele kui ka suurtele! Tule vaatama ja kogu uusi teadmisi!

Spontaansed mõõgavõitlused, jooma & söömaorgiad ning, mis peamine – hea muusika, sõbrad & festivalisuvi!

Scroll to Top